Śmiało! Zadaj pytanie tu:


  • (Odpowiem na wybrane pytania)
lub wyślij emaila:
pytanie@eko-akademia.pl
(Odpowiem na wybrane pytania)
Dziękuję, pytanie zostało wysłane.
Postaram się odpowiedzieć możliwie najszybciej.

Kiedy emisja substancji do powietrza wymaga kompensacji?

Pytanie: Czy zawsze wymagane jest postępowanie kompensacyjne dla instalacji na terenie objętym programem ochrony powietrza (POP)? czytaj więcej »

20-06-2010

Kłopotliwa kompensacja, gdy przekroczone są standardy jakości powietrza

Przepisy (art. 225-229 POŚ) dotyczące kompensacji wymaganej w przypadku pozwolenia na wprowadzanie substancji do powietrza dla nowo budowanej instalacji lub zmienianej w sposób istotny na obszarze, na którym zostały przekroczone standardy jakości powietrza, obowiązują w niezmienionym brzmieniu od 1.10.2001 r. Nie oznacza to jednak, że są one jasne i niesprawiające kłopotów.

czytaj więcej »

16-05-2010