Śmiało! Zadaj pytanie tu:


  • (Odpowiem na wybrane pytania)
lub wyślij emaila:
pytanie@eko-akademia.pl
(Odpowiem na wybrane pytania)
Dziękuję, pytanie zostało wysłane.
Postaram się odpowiedzieć możliwie najszybciej.

Pobór wody podziemnej na podstawie koncesji czy pozwolenia wodnoprawnego?

Od 2012 r. obowiązuje nowe Prawo geologiczne i górnicze (PGG2). Woda podziemna ex lege tj. z mocy tej ustawy jest kopaliną jako woda lecznicza, termalna lub solanka niezależnie od miejscowości, w jakiej występuje, jeżeli posiada cechy określone w art. 5 PGG2 czytaj więcej »

31-10-2011