Śmiało! Zadaj pytanie tu:


  • (Odpowiem na wybrane pytania)
lub wyślij emaila:
pytanie@eko-akademia.pl
(Odpowiem na wybrane pytania)
Dziękuję, pytanie zostało wysłane.
Postaram się odpowiedzieć możliwie najszybciej.

Wykorzystanie odpadów ziemi do rekultywacji

Pytanie: Czy w świetle obecnie obowiązujących przepisów w ogóle możliwa jest rekultywacja terenu ziemią o kodzie 17 05 04? czytaj więcej »

21-09-2016

Zmiany dla gminnych składowisk

Pytanie: W świetle art. 137 ust. 7 nowej ustawy o odpadach pojawiają się wątpliwości czy fundusz rekultywacyjny muszą utworzyć wszyscy zarządzający składowiskami odpadów czy tylko zarządzający gminnymi składowiskami odpadów? czytaj więcej »

17-03-2013